top of page

Mantra Meditatie en Inspiratie speciale editie in de natuur

vr 26 jun

|

Stayokay Dordrecht

Voorproefje...WY in de tent!!!! In een mooie grote party tent, buiten in de natuur op de camping van Stayokay in Dordrecht verzorgen Wim en Yvette een mooie mantra avond geheel in het teken van onze reis naar binnen. € 15 via betaalverzoek

Registratie is afgesloten
Andere evenementen bekijken
Mantra Meditatie en Inspiratie speciale editie in de natuur
Mantra Meditatie en Inspiratie speciale editie in de natuur

Tijd & Locatie

26 jun 2020, 18:30 – 21:30

Stayokay Dordrecht, Baanhoekweg 25, 3313 LA Dordrecht, Nederland

Over het Evenement

Eventueel onder het dak van een grote partytent deze keer, maar verder buiten in de natuur op de camping van Stayokay in Dordrecht, verzorgen Wim en Yvette een mooie mantra avond geheel in het teken van onze reis naar binnen. 

Het vuur en de liefde, passie en overgave in het mannelijk (shiva) en vrouwelijk (shakti) in volledige aandacht met onze bron essentie. Dmv klank en muziek gaan we op ontdekkingstocht  naar deze innerlijke energiestromen.  

Wij nodigen je van harte uit om te ervaren wat Mantra's jou doen. Je raakt je stille middelpunt door te zingen en te mediteren. Wij inspireren je met de mantra's die resoneren met het thema wat op dat moment klopt met de energie die aanwezig is. 

Met elkaar genieten we van de mooie klanken van deze healing mantra's en de klanken van verschillende instrumenten als klankschalen, het harmonium, drum en gitaar.  

De resonantie en…

Share This Event

WY, Centrum voor Bewust-Zijn
Hugo de Grootlaan 85
3314 AG Dordrecht

06-10257152

kvk 60960604

btw NL002027390B39

Of neem contact met ons op via ons contactformulier!

Geef ons een like of volg ons ook op onze social media!

© Copyright WY Centrum
  • facebook-wit-01
  • instagram-wit-01

Facebook

Instagram

bottom of page