top of page

Chakra-Mantradans

vr 04 feb

|

Copacabana, Breda

Hoe mooi is het als we mantra's en dans samen laten komen in een beleving van chakra-mantra dans. Dansend en bewegend op de diepe klanken van mantra muziek waarbij de tekst van de mantra's met een beamer wordt geprojecteerd. deelname 20,-

Registratie is afgesloten
Andere evenementen bekijken
Chakra-Mantradans
Chakra-Mantradans

Tijd & Locatie

04 feb 2022, 20:00 – 22:30

Copacabana, Breda, Overakkerstraat 190, 4834 XP Breda, Nederland

Over het Evenement

CHAKRA-MANTRA DANS

Een meditatieve dansbeleving die je volledig bij en in jezelf brengt. Een voedende stroom voor jouw lichaam en geest. Een totale release van body and mind.

Bij het zingen van mantra's gebeurt het vaak al als vanzelf, dat je lichaam gaat mee-resoneren op de muziek. 

Stil zitten lukt dan vaak niet, het lichaam wil in beweging komen.

Hoe mooi is het dan ook als we mantra's en dans samen laten komen in een beleving van chakra-mantra dans.

Dansend en bewegend op de diepe klanken van mantra muziek waarbij de tekst van de mantra's met een beamer wordt geprojecteerd.

Je lichaam te volgen en je te laten meevoeren in de energiestroom van onze chakra's.

Deze unieke chakra-mantra dansavond wordt gehouden in Copacabana Salon voor de Levenskunsten in Breda onder leiding van Yvette en Wim

Deur open: vanaf 19.30 Aanvang: 20:00u Einde: 22.30u

Deelname: € 20

Share This Event

WY, Centrum voor Bewust-Zijn
Hugo de Grootlaan 85
3314 AG Dordrecht

06-10257152

kvk 60960604

btw NL002027390B39

Of neem contact met ons op via ons contactformulier!

Geef ons een like of volg ons ook op onze social media!

© Copyright WY Centrum
  • facebook-wit-01
  • instagram-wit-01

Facebook

Instagram

bottom of page